Hakkımızda

Dijitalleşme ve dönüşümün hızla başladığı 2000’li yılların başında Türkiye’den yurt dışına yüksek katma değerli e-ticaret hizmetiyle başlayan hikayemiz, faaliyet gösterdiğimiz alanların hızla büyümesi ile 2014 yılında Afilli Kozmetik, e-ticarette kişisel bakım ve kozmetik alanındaki uzmanlaşmamızın doğal bir ihtiyacı olarak ise 2016 yılında ESFA Kimya kurulmuştur.

E-ticaret dinamikleri ve dijitalleşme için uzun bir birikim yılı olan 12 yıllık kurumsal tecrübemizin sonucunda E-ticaret, ekolojik teslimat, yazılım ve yenilikçi girişimlerin desteklenmesi gibi farklı sektörlerdeki kapsamlı girişimlerimizle kısa sürede hızla büyüyen bir aile olduk. 2020 yılında ise faaliyet gösterdiğimiz tüm alanları, tek bir çatı altında toplayarak ESFA Grup olarak faaliyet göstermeye başladık.

ESFA Grup, hizmet vermeye başladığı ilk günden bugüne kadar evrensel ve etik değerlerini, topluma karşı sorumluluklarını ve “en iyisini” sunma ilkesini daima koruyor, paydaşları ile şeffaflık ve güvene dayalı iletişimini sürdürülebilir olarak devam ettirmektedir. ESFA Grup, çalışma ortamı, ekip mutluluğu ve güçlü sinerjinin kurum kültüründeki devamlılığı için her zaman “en iyi işveren olma” hedefini sürdürmektedir.

Daima İleri: Sürdürülebilir Katma Değerli Büyüme

ESFA Grup, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kanun ve evrensel etik ilkeler çerçevesinde toplum ve paydaşlarına karşı olan güçlü sorumluklarının bilincinde daima Türkiye’ye yüksek katma değer sağlayan sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek “ideallerinin peşinde” var gücüyle çalışmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

İnsan Odaklılık

Şeffaflık

secure

Güvenilirlik

Sürdürülebilirlik

Geleceğe Saygı

Sürdürülebilirlik

Geleceğe Saygı

İnsan Odaklılık

Şeffaflık

secure

Güvenilirlik

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik