İŞ ORTAKLARI

Nivea cilt ve vücut bakımları üreten, Alman Beiersdorf şirketine bağlı bir marka. Eczacı Paul Carl Beiersdorf tarafından 1882 yılında Almanya’da sıva icat ve onun icadından sonra kozmetik sektöründe yeni bir dönem başladı. Esfa Kimya olarak Nivea ürünlerinin E-Ticaret mağazalarımız üzerinden güvenilir ve uygun fiyatlar ile size ulaşmasını sağlıyoruz.

NIVEA_ICON_RGB_200px
unilever

Unilever, dünyanın dört bir yanında binlerce hissedarı olan %100 halka açık, şeffaf ve uluslararası bir şirkettir. Esfa Kimya olarak Unilever’in bünyesinde bulundurduğu birçok markanın (Dove, Algida, Rexona, Lipton, vs.) E-Ticaret dağıtımını güvenilir ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Henkel Beauty Care dünya genelinde piyasalarda lider pozisyonlara sahip olup, piyasaya getirdiği yenilikler ile büyümesini sürdürmektedir. Beauty Care Esfa Kimya iş birliği ile  Türkiye genelinde  çok sayıda başarılı, yüksek kaliteli saç, vücut, cilt ve ağız bakım ürünlerini geliştirmekte ve satmaktayız.

henkel

Urban Care Dünyanın en büyük kozmetik ve güzellik şirketidir. Esfa Kimya olarak Esfa Kimya olarak orjinal Urban Care ürünlerinin E-Ticaret mağazalarımız üzerinden güvenilir ve uygun fiyatlar ile size ulaşmasını sağlıyoruz.

Türkiye’de 1200 kadar personeli bulunan Mondelēz International, Esfa Kimya iş ortağı olan Mondelēz International bünyesinde bulundurduğu (Olips , Tofita , Milka , Kent , vs.) birçok güvenilir marka ile size hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

loreal-logo-font

L’Oréal Group Dünyanın en büyük kozmetik ve güzellik şirketidir. Esfa Kimya olarak L’Oréal ile olan iş birliğimizde en kaliteli ve güvenilir L’Oréal ürünlerinlerini mutlu Esfa Kimya müşterimizle buluşturuyoruz.

1997 yılında İtalya’da kurulan KIKO MILANO, geleneksel kozmetik standartlarında dünya çapında bir devrim yarattı. Esfa Kimya iş ortağı KIKO MILANO 1200’ün üzerinde yüksek kaliteli üründen oluşan bir ürün yelpazesi sunuyor.

kiko